Witaj w Domu. Witaj w Kruszewni.

Na przedmieściach Poznania, w obrębie przyszłościowej i dynamicznie rozwijającej się gminy Swarzędz, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Kruszewnia. Dzięki swojemu położeniu jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokojną okolicę oraz bliskość największych miast regionu – Swarzędza i Poznania. Ponadto, doskonała lokalizacja przekłada się na potencjalny wzrost wartości inwestycyjnej mieszkań. Osiedle Kruszewnia łączy przemyślaną koncepcję architektoniczną z wysoką jakością wykonania. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal mieszkania charakteryzują się różnorodnymi i funkcjonalnymi układami. Wyjątkowy klimat osiedla zapewnia kameralna zabudowa z przyjazną przestrzenią wewnętrzną, obejmującą tereny zielone, place zabaw i elementy małej architektury. Osiedle Kruszewnia to miejsce, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Zamieszkaj w Kruszewni – Twoim nowym Domu.

3 etap inwestycji

68

mieszkań

14

garaży

4

lokale
handlowe

W ramach 3 etapu Osiedla Kruszewnia powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze. Zostanie w nim wyodrębnionych 68 mieszkań o podwyższonym standardzie wykonania. Praktyczne oraz różnorodne układy 2 i 3 - pokojowe oferują swobodę w wyborze dogodnego dla siebie lokum. Duże przeszklenia gwarantują, że mieszkania będą jasne i dobrze doświetlone. Istotnym wyróżnikiem oferty jest skrytka lokatorska przynależna do każdego mieszkania. Dla mieszkań położonych na parterze przeznaczono przestronne, zielone ogródki. Stwarzają one możliwość zaaranżowania własnej, przytulnej przestrzeni na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie znajdujące na wyższych kondygnacjach jest wyposażone w balkon z balustradami wykonanymi z przyciemnianego, hartowanego szkła.

Osiedle Kruszewnia to miejsce stworzone z myślą także o zmotoryzowanych – plan zagospodarowania terenu zapewnia dużą liczbę miejsc parkingowych. Ponadto, w części parterowej budynków znajdzie się 14 garaży jednostanowiskowych. Nowy etap naszej inwestycji oferuje także lokale handlowo-usługowe. Rosnąca atrakcyjność okolicy pozwoli rozwinąć biznes i przyciągnąć nowych klientów.

Wysoski standard

Nowoczesna architektura

Osiedle Kruszewnia to połączenie klasycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Zaprojektowany budynek wyróżnia się atrakcyjną formą i kolorystyką, stanowiącą połączenie białej elewacji oraz antracytowego dachu. Jego charakter podkreślają elementy wykonane z czerwonej cegły. Przemyślana zabudowa pozwoliła na stworzenie przyjaznej mieszkańcom, kameralnej przestrzeni. Zostanie ona wzbogacona o starannie urządzoną zieleń, elementy małej architektury oraz bezpieczny plac zabaw, dzięki czemu spędzanie na niej czasu będzie prawdziwą przyjemnością.

Niewątpliwym atutem Osiedla Kruszewnia jest wysoki standard części wspólnych. O ich wyjątkowy wygląd zadba indywidualny projekt klatek schodowych. Z myślą o rodzicach z wózkami i osobach niepełnosprawnych, w budynku znajdą się ciche oraz niezawodne windy. Dzięki temu komunikacja pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami będzie szybka i łatwa. Ekologiczny charakter inwestycji potwierdza wyposażenie budynku w panele fotowoltaiczne. Pozwoli to również obniżyć opłaty za energię elektryczną części wspólnych.

Osiedle Kruszewnia

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

ul. Szkolna 3
62-300, Września

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do biura sprzedaży
pn. - pt.: 9:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

Tel: (+48) 883-285-285

E-mail: biuro@kruszewnia.pl

Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus

Realizacja venit.pl