ul. Hetmańska, Kruszewnia

LOKALIZACJA

Osiedle Kruszewnia to doskonałe miejsce dla osób ceniących zaciszną okolicę bez rezygnacji z bliskości centrów dużych miast. Sąsiedztwo Swarzędza i Poznania sprawia, że nasza inwestycja oferuje łatwy i sprawny dostęp do najważniejszych usług, w tym przedszkoli, szkół, sklepów czy urzędów.

Na uwagę zasługuje bardzo dobra komunikacja z rozwiniętą infrastrukturą drogową. W pobliżu biegnie droga krajowa nr 92 (łącząca Poznań z Warszawą), droga ekspresowa S5 (węzeł Kleszczewo) oraz autostrada A2 (węzeł Poznań Wschód). Na terenie gminy Swarzędz funkcjonuje także rozbudowany transport publiczny – autobusowa komunikacja miejska łączy Kruszewnię ze Swarzędzem i Poznaniem. Ponadto, przez Swarzędz przebiega ważna linia kolejowa Berlin – Poznań – Warszawa.

Od codziennego zgiełku pozwoli odpocząć szerokie zaplecze rekreacyjne. Nad Jeziorem Swarzędzkim znajduje się przystań wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Miłośnicy dwóch kółek docenią ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż jego brzegu, która prowadzi nad poznańską Maltę. Oprócz tego na terenie Swarzędza funkcjonuje szereg innych obiektów umożliwiającym aktywny wypoczynek, jak kryta pływalnia, korty tenisowe, siłownia.

Gmina Swarzędz, w której zlokalizowana jest nasza inwestycja, to przyszłościowy i dynamicznie rozwijający się rejon aglomeracji poznańskiej. Łatwy dostęp do rynku pracy, przydatnych w życiu codziennym usług oraz obiektów rekreacyjnych sprawia, że osiedle Kruszewnia to idealne miejsce do życia.

Osiedle Kruszewnia

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

ul. Szkolna 3
62-300, Września

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do biura sprzedaży
pn. - pt.: 9:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

Tel: (+48) 883-285-285

E-mail: biuro@kruszewnia.pl

Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus

Realizacja venit.pl